dyskoteka - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Andrzejki 2016

Opublikowany przez WTZ Polkowice w dyskoteka · 30/11/2016 20:35:26

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach tradycyjnie obchodzili Andrzejki.  Wróżono z obierek jabłek, kości, układano buty a największym zainteresowaniem cieszyło się oczywiście wróżenie z wosku. Na koniec uczestnicy spędzili czas przy poczęstunku, który przygotowali w pracowni gospodarstwa domowego.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Polkowicach, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć TUTAJ

Zabawa z Wiosną

Opublikowany przez WTZ Polkowice w dyskoteka · 14/4/2016 18:18:28

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczcili rozkwitającą wiosnę zabawą z konkursami i innymi atrakcjami.

Słowa uznania należą się osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i organizację tej imprezy, ponieważ wszyscy bawili się świetnie.

Konkursy były ciekawe i dostarczyły nam wiele radości.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Zabawa Mikołajkowa 2015

Opublikowany przez WTZ Polkowice w dyskoteka · 7/12/2015 15:18:21

W dniu 7 grudnia uczestnicy z pomocą kadry terapeutycznej zorganizowali Zabawę Mikołajkową. DJ Dawid przygotował na ten cel odpowiednią „muzę”. Wszyscy ruszyli do tańca, wodzirejem był sam Mikołaj, a tancerze w czerwonych czapeczkach byli jego pomocnikami. Uczestnicy z pomocą Pani Beaty przygotowali zdrowy poczęstunek z owocami, którym raczyli się w przerwach pomiędzy piosenkami. Zabawa dostarczyła uczestnikom dużo radości i była miłym spędzeniem czasu we własnym gronie.

Więcej zdjęć TUTAJ
Dyskoteka

Opublikowany przez WTZ Polkowice w dyskoteka · 25/4/2013 21:20:12
Tags: dyskotekapolkowicewtz

25 kwietnia w siedzibie warsztatu odbyła się dyskoteka. Podczas blisko czterogodzinnej zabawy parkiet był pełen roztańczonych i rozśpiewanych uczestników. Na czas dyskoteki pracownia edukacji i umiejętności życia codziennego została specjalnie przygotowana do tego, aby wszyscy mogli poczuć się, jak w prawdziwym klubie muzycznym, a świetna muzyka w połączeniu z profesjonalnym oświetleniem nie pozwoliły nikomu wyjść z imprezy bez pozytywnych wspomnień.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego