sport - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Opublikowany przez WTZ Polkowice w sport · 13/6/2018 23:20:59

Wielki sukces odnieśli uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach Pan Kamil i Pan Michał na XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

Każdy z panów zdobył brązowy i srebrny medal w konkurencjach sportowych. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczestników i gratulujemy im wspaniałych sukcesów :):)


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Saneczkowe szaleństwo

Opublikowany przez WTZ Polkowice w sport · 27/1/2016 12:39:23

Zimy ostatnio nie rozpieszczają nas nadmiarem śniegu, dlatego jak przykrył nieco górkę osiedlową, to uczestników i terapeutów ogarnęło saneczkowe szaleństwo.

Więcej zdjęć   TUTAJ
Turniej piłki halowej

Opublikowany przez WTZ Polkowice w sport · 25/11/2015 20:52:02

W środę 25 listopada 2015 uczestnicy Warsztatu wzięli udział w III Otwartym  Turnieju Piłki Nożnej Halowej Osób Niepełnosprawnych, który został rozegrany w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach.

Rywalizacja była zacięta, wszystkie drużyny walczyły z zaangażowaniem o zwycięstwo. Nasza drużyna miała najsilniejszy doping, bo kibicowali jej wszyscy uczestnicy Warsztatu. Walka o miejsce w turnieju była tylko pretekstem do wspólnej zabawy, której nie brakowało pośród zawodników i kibiców.

Na koniec drużynom wręczono puchary a zawodnikom pamiątkowe medale. Po turnieju miłym zaskoczeniem był poczęstunek, który przypadł do gustu zmęczonym zawodnikom przynosząc im zasłużoną regenerację sił.


Więcej zdjęć TUTAJ
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego