wystawa - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wystawa mozaiki

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wystawa · 14/6/2018 23:32:38Liczącą około trzech tysięcy elementów ceramiczną mozaikę można obejrzeć dziś w polkowickim Rynku.

Są m.in. kamienice, kładka, i kopalniane szyby. Każdy element został wykonany przez uczestników zajęć w pracowni ceramicznej prowadzonej przez Stowarzyszenie Charytatywne „Żyć Godnie”.

Obok ekspozycji są też inne prace, także do kupienia. Ceramiczna mozaika ma być w przyszłości ozdobą elewacji jednego z budynków, być może w centrum miasta.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Wystawa w holu PCUZ

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wystawa · 27/11/2017 14:21:02

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach w holu Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A. przygotowali w ramach IX Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni Sprawnym wystawę swoich prac wykonanych podczas zajęć terapeutycznych.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.
Uczestnicy WTZ na wystawie lalek w PCA

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wystawa · 28/4/2016 15:21:07Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach odwiedzili wspaniały świat lalek, kostiumów, masek oraz innych rekwizytów teatralnych. Na wystawie w Galerii „Na piętrze” Polkowickiego Centrum Animacji zorganizowano wystawę pt. „Z rekwizytorni teatru” przedstawiającą zbiory pochodzące ze Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry teatru lalkowego, w którym aktorzy towarzyszą na scenie wspaniałym lalkom.

W świat teatralnych rekwizytów wprowadziła uczestników pracownica PCA barwnie opowiadając o każdym z przedstawionych eksponatów.

Uczestnicy poznali ich historię oraz sposoby obsługi i wykorzystania poszczególnych rekwizytów. Była to ciekawa i pouczająca wizyta.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego