Zebranie i turniej w kręgle - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zebranie i turniej w kręgle

Opublikowany przez WTZ Polkowice w zebranie · 11/9/2015 13:33:12

W dniu 11 września 2015 odbyło się spotkanie z rodzicami i opiekunami prawnymi uczestników. Pani kierownik Agnieszka Kaniewska przywitała gości i zapoznała ich w formie prezentacji z aktualnymi wydarzeniami Warsztatu. Złożyła również podziękowania za pomoc rodziców, szczególnie dla pana Wacława Kluska. Instruktor Stanisław Rapczuk przedstawił plan wycieczki po małopolsce, która odbędzie się w dniach 23-25 września 2015.

Po zebraniu goście zostali poczęstowani posiłkiem przygotowanym przez uczestników w pracowni gospodarstwa domowego. Następnie uczestnicy, rodzice i  opiekunowie wraz z kadrą terapeutyczną udali się do Aquapark Polkowice na Turniej w Kręgle.

Na zorganizowanie turnieju została przygotowana kręgielnia wraz z 4 torami. Na wstępie odbyło się losowanie składu 4 drużyn, wśród uczestników Warsztatu, ich rodziców i opiekunów prawnych. Po przydzieleniu torów zawodnicy zostali zapoznani z zasadami gry. Uruchomiono tory i rozpoczął się turniej. Rywalizacja była zacięta, zawodnicy bardzo zaangażowanie podeszli do gry. Na zakończenie zawodnikom wręczono upominki i pamiątkowe dyplomy.

Uczestnicy wyszli z turnieju bogatsi o doświadczenia zdrowej rywalizacji, zadowoleni z wysiłku przy grze i z doskonalenia swoich umiejętności skutecznego rzucania kulą w kręgle.

Przewidziane są kolejne zajęcia mające na celu kształtowanie u uczestników zachowań społecznie akceptowanych w grach towarzyskich oraz nabycie umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach sportowych przy zachowaniu zdrowej rywalizacji.


Więcej zdjęć  TUTAJ

Brak komentarzy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego