08/2015 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

PCUZ - dni otwarte

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 19/8/2015 13:29:58

W dniu 19 sierpnia 2015 uczestnicy Warsztatu wraz z opiekunami wzięli udział, w ramach ,,Dni Otwartych Centrum Gerontologii” ,  w pokazie sprzętu rehabilitacyjnego zorganizowanym przez Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.  w nowo otwartym Centrum Gerontologii i Rehabilitacji.

Uczestnicy Warsztatu zapoznali się z wyposażeniem, oglądali pokaz sprzętu sterowanego za pomocą pilota i sprawdzali swoją sprawność na interaktywnych urządzeniach symulujących tor przeszkód. Na koniec mogli poćwiczyć na nowoczesnych rowerkach stacjonarnych, bieżni, orbitreku, itp.

Centrum wywarło na nas olbrzymie wrażenie. Nowy budynek spełnia najwyższe standardy, jest w całości klimatyzowany dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych,  a sprzęt służący rehabilitacji ruchowej i psychologicznej, w który wyposażone są gabinety jest z najwyższej światowej półki.


Więcej zdjęć  TUTAJ

Basen Grzybek

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 7/8/2015 12:44:30

W dniu 7 sierpnia 2015 grupa uczestników Warsztatu wraz z opiekunami, pragnąc złagodzić skutki bieżących upałów, poszła schłodzić się na baseny kąpielowe „Grzybek” w Polkowicach.
Uczestnicy miło spędzili czas na basenach. Zajęcie to sprzyjało integracji uczestników między sobą, z opiekunami i innymi osobami przebywającymi na terenie basenów. Jednocześnie uczyło i utrwalało zasady
bezpiecznego korzystania z miejsc kąpielowych i kąpieli słonecznych.

Więcej zdjęć TUTAJ

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego