06/2016 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Przerwa wakacyjna

Opublikowany przez WTZ Polkowice w informacje · 29/6/2016 11:41:22

Informujemy, że od 4 lipca do 24 lipca 2016 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach będzie zamknięty w związku z przerwą wakacyjną.

Spartakiada

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 3/6/2016 11:40:29W piątek 3 czerwca 2016 osoby z niepełnosprawnością wraz z kadrą z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach zorganizowały na boisku w Guzicach Spartakiadę sportową.

Połączona ona była ze wspólnym integracyjnym piknikiem z ogniskiem. Rozegraliśmy pięć konkurencji sportowych, w których nasi uczestnicy mogli rywalizować między sobą.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a trójka najlepszych zawodników została nagrodzona medalami za zajęcie miejsca, dyplomem oraz nagrodą rzeczową.

Po zakończonych zawodach spędziliśmy wspaniały czas w sportowej atmosferze. Po krótkim zapoznaniu z zasadami piłki nożnej i rozegrano mini mecz.  Potem bawiliśmy się w zabawy ruchowe.

Spędziliśmy razem wspaniały czas, który obfitował w mnóstwo śmiechu i dobrego humoru. Wróciliśmy zmęczenie, ale bardzo zadowoleni.

Więcej zdjęć  TUTAJ

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego