09/2016 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień ekonomii społecznej

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 22/9/2016 16:54:55W dniu 22 września 2016 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach wziął udział w Dniu Ekonomii Społecznej i Aktywności Lokalnej organizowanym przez Fundację Eudajmonia, Spółdzielnię Inicjatywa oraz Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego.

Była to świetna okazja do zaprezentowania działań terapeutycznych podejmowanych w naszej placówce wobec osób z niepełnosprawnością oraz do nawiązania współpracy z innymi podmiotami działającymi w obszarze ekonomii społecznej.


Więcej zdjęć  TUTAJ

XIV Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne w Łazach

Opublikowany przez WTZ Polkowice w warsztaty · 16/9/2016 16:53:42

Czworo uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach wraz z 2 terapeutami wzięło udział w XIV Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatach Artystycznych w Łazach.

W dniach 14-16 września 2016 uczestniczyli w licznych zajęciach warsztatowych. Wśród propozycji zajęć były warsztaty wikliniarskie, malarskie, teatralne, filmowe, fotograficzne , udzielania pierwszej pomocy, robienia z guzików bransoletek i naszyjników, itp.

Uczestnicy podczas różnorodnych zajęć kształtowali odpowiedzialność, zaradność oraz umiejętność współpracy.

Więcej zdjęć  TUTAJ

Camp w Tardzie

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wyjazd · 9/9/2016 16:52:28W dniach 5 – 9 września 2016 uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach przebywali na Campie w Tardzie, położonym w sercu Warmii i Mazur, wśród lasów, nad malowniczym jeziorem Bartężek.

Bogaty i różnorodny program, nastawiony na twórczość i realizację własnych pomysłów pozytywnie wpłynął na dalszy proces rehabilitacji.

Wiele emocji dostarczyły gry zespołowe, zajęcia majsterkowania i ekologii, kajakarstwo, wioślarstwo, wspinaczka i łucznictwo, a także wycieczka do Malborka i zwiedzanie zamku.

Uczestnicy podczas różnorodnych zajęć wkładając wysiłek w pokonywanie własnych słabości, nowo odkrywanych wartości, nieustannie obcowali ze środowiskiem naturalnym.


Więcej zdjęć  TUTAJ

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego