10/2016 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Targi pracy

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 28/10/2016 20:33:28

Każdy kto choć raz szukał w swoim życiu pracy zapewne wie, że szanse na sukces zwiększają się w bezpośrednim kontakcie z pracodawcą.

Właśnie taką okazję mieli w dniu 28 października 2016 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej podczas V Targów Pracy w Polkowicach.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Polkowicach, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć TUTAJ

Wizyta dzieci z SP 2 w Lubinie

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 20/10/2016 20:32:2320 października 2016 Warsztat Terapii Zajęciowej odwiedzili uczniowie klasy drugiej ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie.

Celem wizyty była integracja społeczna. Osoby z niepełnosprawnością przygotowały zajęcia dla uczniów, w których oni sami na co dzień biorą udział.

Dzieci wykonały prace ceramiczne, kartki okolicznościowe oraz miały okazję same udekorować pyszne babeczki przygotowane przez osoby z niepełnosprawnością. Spotkanie obu grup sprawiło wszystkim wiele radości i przełamało wiele stereotypów oraz pokazało, że ludzie nie dzielą się na gorszych i lepszych- wszystko to zależy od nas samych.

Działalność Warsztatu jest finansowana przez Starostwo Powiatowe w Polkowicach , Urząd Gminy Polkowice i PFRON


Więcej zdjęć TUTAJ

Wycieczka do Wrocławia

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 6/10/2016 20:31:07

Uczestnicy Warsztatu w dniu szóstego października wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.

Głównym celem wyjazdu było odwiedzenie centrum edukacyjnego HYDROPOLIS, które mieści się w zabytkowym, XIX wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000 m2. Wystawa podzielona została na osiem stref tematycznych.

Każda z nich przedstawiała wodę z innego, fascynującego ujęcia. Edukacja i kształtowanie świadomości procesów, w których bierze udział woda pozwoliły uczestnikom realnie wpływać na własny organizm jak i cały otaczający nas ekosystem i związaną z nim ekologię.

Po pobycie w Hydropolis uczestnicy wjadali się na punkt widokowy Sky Tower, z którego było można podziwiać tętniącą życiem aglomerację. Pobyt na najwyższym budynku w Polsce wywarł na uczestnikach niezapomniane wrażenia.

Na zakończenie wyjazdu cała grupa przespacerowała się po centrum Wrocławia i skorzystała z usług gastronomicznych legendarnego Baru Mlecznego ,,Jacek i Agatka”.


Więcej zdjęć  TUTAJ

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego