10/2017 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Targi pracy

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 20/10/2017 21:28:41W dniu 20 październik 2017 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej uczestniczyli w ramach rehabilitacji zawodowej w zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach „Polkowickich Targach Pracy”.

Podczas targów uczestnicy mogli się zapoznać z ofertami pracy, które prezentowały renomowane firmy z terenu powiatu polkowickiego oraz ościennych miast.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Zajęcia multimedialne w MGBP w Polkowicach

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 18/10/2017 21:27:33

W dniu 18 październik 2017 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wzięli udziału w kolejnych zajęciach zorganizowanych przez Wydział Multimedialny w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, że Internet, poza wieloma pozytywnymi aspektami niesie ze sobą liczne zagrożenia.

Rozmowa z uczestnikami dotyczyła najczęściej występujących form przemocy z wykorzystaniem Internetu tj. szantażu, straszeniu i nękaniu, publikowaniu ośmieszających filmików i zdjęć, pisaniu obraźliwych komentarzy i wyzwisk oraz podszywaniu się za kogoś innego.

Tematem zajęć było przede wszystkim bezpieczeństwo, zagrożenia internetowe, niebezpieczne treści i kontakty, konsekwencje prawne niewłaściwych zachowań oraz procedury reagowania wobec sprawcy przemocy.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Powiatu Polkowickiego, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego